середа, 5 квітня 2017 р.

У Дрогобичі вживають заходів для зупинення будівництва у парку

Виконавчим комітетом Дрогобицької міської ради вжито всіх правових заходів щодо припинення будівництва у парку Новонароджених на вул. Во... thumbnail 1 summary
Виконавчим комітетом Дрогобицької міської ради вжито всіх правових заходів щодо припинення будівництва у парку Новонароджених на вул. Володимира Великого.
Про це на нараді в Ратуші повідомив начальник правового відділу виконавчого комітету міської ради Степан Кулиняк.
За словами Степана Кулиняка, ще попередньою каденцією Дрогобицької міської ради було прийнято рішення сесії від 23.09.2015 р. № 1728 «Про укладення договорів особистого строкового сервітуту для встановлення та обслуговування об’єктів торговельного призначення». Цим рішенням було надано дозвіл на укладення договорів особистих строкових сервітутів та встановлення і обслуговування об’єктів торгівельного призначення семи підприємцям на території парку Новонароджених по вул. Володимира Великого.
Враховуючи, що скасування вищевказаного рішення сесії можливо лише в судовому порядку, а Дрогобицька міська рада не мала законних підстав для звернення в суд задля скасування цього рішення, міський голова був зобов’язаний виконати рішення попереднього скликання ради. Тому на виконання вказаного рішення 03.10.2016 року було укладено договори про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності між виконавчим комітетом Дрогобицької міської ради в особі міського голови та договорів з підприємцями.
Як розпочались будівельні роботи, стало очевидним, що відбувається порушення умов договору. На підставі розпорядження міського голови Тараса Кучми від 21.03.2017 року було створено робочу комісію, яка провела обстеження щодо цільового використання земельної ділянки та виконання умов договорів про встановлення строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди для проведення підприємницької діяльності від 03.10.2016. 
Комісія констатувала: будівельники залили залізобетонний монолітний фундамент, глибиною близько одного метра та шириною 1,2 метри по периметру сімох земельних ділянок, що суперечить умовам укладених угод з підприємцями. Комісія дійшла висновку, що будівельні роботи проводяться без погодження з контролюючими органами та Дрогобицькою міською радою і з порушенням умов п.п. 4.4.5 договорів про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.
Копію акту про обстеження земельної ділянки скеровано в Дрогобицьку місцеву прокуратуру та повідомлено Державну архітектурно-будівельну інспекцію у Львівській області з метою вжиття останніми заходів щодо припинення будівництва.
29 березня до Господарського суду у Львівській області було подано позовну заяву про скасування рішення сесії Дрогобицької міської ради від 23.09.2015 р.за № 1728 «Про укладення договорів особистого строкового сервітуту для встановлення та обслуговування об’єктів торгівельного призначення», визнання недійсним договору про встановлення особистого строкового сервітуту та звільнення земельної ділянки, привівши її у стан не гірший, ніж було отримано згідно договору.
31 березня робочою комісією було здійснено повторний виїзд на об’єкт та попереджено про незаконність здійснення будівельних робіт на вказаних земельних ділянках.
«Демократія – це перш за все відповідальність, яку кожна людина повинна усвідомлювати та приймати самостійно. Демократія – не повинна призводити до безвідповідальності та безпорядку», – резюмував Тарас Кучма. 
Нагадаємо, що депутат Львівської обласної ради від м. Дрогобича Андрій Ковч заявив, що сьогодні, 5 квітня, зробить на сесії облради відповідні звернення з цього приводу до правоохоронних і контролюючих органів. 

Немає коментарів

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.

Дрогобич, Погода Дрогобич, Робота Дрогобич, Новини, Drohobych