понеділок, 6 лютого 2017 р.

Дрогобич не прийматиме львівське сміття, – міський голова

Сьогодні, 6 лютого, на оперативній нараді в Ратуші Дрогобицький міський голова Тарас Кучма заявив, що міський полігон твердих побутових в... thumbnail 1 summary
Сьогодні, 6 лютого, на оперативній нараді в Ратуші Дрогобицький міський голова Тарас Кучма заявив, що міський полігон твердих побутових відходів не прийме «жодної машини львівського сміття».

 Свою категоричність Т. Кучма мотивував тим, що можливості дрогобицького полігону обмежені. Прийняттям львівського сміття можуть зіпсуватися стосунки з громадою с. Брониця, неподалік якого розташоване сміттєзвалище.

Мер зауважив, що мешканці Брониці моніторять завезення сміття на полігон, часто бувають там журналісти телеканалів.

Стебницький міський голова Петро Старосольський, який взяв участь у нараді, розповів, що у ніч на минулу п’ятницю чотири великі автомашини з львівським сміттям вночі намагалися розвантажити у місті калійників, але завдяки пильності активістів вдалося запобігти цьому.

За словами керівника КП «Дрогобицький комбінат міського господарства» Андрія Яніва, ці автомобілі зі Львова, навантажені відходами, із Стебника прибули до Брониці, хотіли розвантажитись на міському полігоні ТВП, але їх звідти також відправили. Подейкують, що ніби то поїхали до Борислава.

На нараді громадська активістка Віра Байса привернула увагу керівництва міста до сміття, яке, за її словами, накопичено на околиці Дрогобича біля заводу побутової хімії, але міський голова Тарас Кучма заперечив це. Після цього В. Байса запропонувала мерові поїхати з нею на місце, щоб переконатись, що проблема є і її необхідно вирішувати.

Немає коментарів

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.

Дрогобич, Погода Дрогобич, Робота Дрогобич, Новини, Drohobych