четвер, 5 січня 2017 р.

У Тустані побили журналістку Вікторію Лишик (відео)

Адвокат, засновник ГО "Правова автодопомога" Світлана Ловінська 4 січня звернулася до журналістів по допомогу: двері її офісу, ... thumbnail 1 summary
Адвокат, засновник ГО "Правова автодопомога" Світлана Ловінська 4 січня звернулася до журналістів по допомогу: двері її офісу, який вона орендує у дрогобицькому КП "Туристичний комплекс "Дрогобич" (донедавна – готель "Тустань"), виявилися опечатаними та закріплені шурупами. Впродовж огляду місця подій Світлана Степанівна запросила журналістів завітати до юриста комунального підприємства Олега Проця за поясненнями цієї оказії, позаяк самого директора на робочому місці не було. Але далі події розвивалися досить стрімко.

(натисніть на фото для перегляду, всього 1 фото і 1 відео)

Під час суперечки між двома юристами з питання неправомірного перешкоджання Світлані Ловінській адвокатської та громадської діяльності, яка виникла у бухгалтерії підприємства, головний бухгалтер Тетяна Федорова у присутності співпрацівників, правоохоронця та запрошених осіб несподівано напала на журналістку Вікторію Лишик, яка фіксувала події на свій фотоапарат. У результаті сутички головбух нанесла удари по обличчі журналістки Вікторії та вихопила з її рук фотоапарат.

Відтак редактор інформаційного порталу "Лайф Інфо" Вікторія Лишик звернулася із заявою у поліцейське відділення міста. Під час дачі показань у Вікторії пішла з носа кров. Згодом журналістка опинилася у лікарні. Лікарі встановили діагноз: "Забій кісток носа і м'яких тканин голови, черепно-мозкова травма, струс головного мозку, клінічно твереза".

Згодом двері у кабінет Світлани Ловінської було відчинено, доступ до комп'ютера, інших технічних приладів та документації відкрито. Директор КП "Туристичний комплекс "Дрогобич" Микола Крук до кінця робочого дня у своєму кабінеті так і не появився.

Юрій Федчак4 коментарі

 1. Юристи звикли маніпулювати людьми і крутити законом як дишлом а коли з ними так то бісяться. Закінчився договір оренди значить закінчився а вона думає, що як не буде брати лист про припинення договору то в суді перекрутить, що не повідомлена і продовжить ще на рік. Треба бути чесною по відношенню до себе і інших. Це приміщення не твоя власність ти там на квартирі в господаря - народу Дрогобича. Хочеш за копійки прихватизувати? Сама мудра?

  ВідповістиВидалити
 2. Журналістка повинна бути незалежною. Нажаль українські журналісти (журналюги) ладні за копійку або за друзів відмовитись від цього принципу. Тому і стріляють їх як качок восени...

  ВідповістиВидалити
 3. Адвокат також права. Чому хіба їй відмовояють в оренді та чинять перешкоди? Інші підприємці і далі орендують в Тустані. Як відмовляти то всім. А так це дійсно тиск на її діяльність через особисту неприязнь або директор вимагає хабарі. Таки повинні займатись відповідні органи або принаймі начальник того директора а це наш шановний мер.

  ВідповістиВидалити
 4. До аноніма

  "Стріляють, як качок" всіх, і міліціонерів, і проокурорів і продажних директорів, і завгоспів з "Тустані". Журналісти прийшли вияснити другу точку зору, щоб не писати однобоко. А такі паразити, які ховаються під ніком "анонім", або зацікавлена особа з КП "Туристичний комплекс"Дрогобич", або ж поганючий сепараитист, ладен всіх обгадити...

  ВідповістиВидалити

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.

Дрогобич, Погода Дрогобич, Робота Дрогобич, Новини, Drohobych