понеділок, 28 листопада 2016 р.

У Дрогобичі медичним працівникам пообіцяли виплату зарплат в повному обсязі

У Дрогобичі в Ратуші відбулося засідання примирної комісії за участю представників Національної служби посередництва і примирення. На зас... thumbnail 1 summary
У Дрогобичі в Ратуші відбулося засідання примирної комісії за участю представників Національної служби посередництва і примирення.

На засіданні розглянули спір, який виник між працівниками медичних закладів міст Дрогобича і Стебника та відділом охорони здоров’я виконавчих органів Дрогобицької міської ради. Предметом обговорення стали вимоги медичних працівників до органів місцевого самоврядування забезпечити повне фінансування медичної мережі. Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу міськвиконкому.

Учасники засідання прийняли підсумковий документ, в якому констатується, колективний трудовий спір між мережею охорони здоров’я міст Дрогобича та Стебника і Дрогобицької міською радою вичерпано в повному обсязі, завдяки роботі міського голови та депутатського корпусу, що вилилось у дофінансування мережі, усунення заборгованості з заробітної плати медичним працівникам. Вжито усіх можливих заходів щодо забезпечення належного фінансування закладів охорони здоров’я міст Дрогобича та Стебника до кінця 2016 року.

Як наголосив учасникам зустрічі заступник міського голови з гуманітарних та соціальних питань Василь Качмар, відповідальність за ситуацію з фінансуванням медичної галузі міст Дрогобича та Стебника лежить не тільки на органах місцевого самоврядування, а й на відповідних органах державного рівня.

«Нині, при потребі 105 млн грн, на медицину Дрогобича та Стебника виділяється державна субвенція в розмірі 64 млн грн. Дефіцит становить 41 мільйон гривень.

Завдяки спільній роботі міського голови, депутатського корпусу та фінансового управління міської ради, прийнято рішення про дофінансування медичної галузі в частині виплати заробітних плат до кінця 2016 бюджетного року.

Що стосується процесів оптимізації, жодне рішення про скорочення чисельності працівників не розглядається», – наголосив медикам Василь Качмар.

Також заступник міського голови закликав головних лікарів, які були присутні на нараді, до конструктивної співпраці, в тому числі донесення достовірної інформації до підлеглих. На переконання посадовця, така взаємодія призведе до унеможливлення маніпуляцій працівниками медичної сфери та думкою громади, чим нині займаються певні зацікавлені сторони. Більше того, посадовець запропонував медикам сісти за стіл переговорів і напрацювати спільні пропозиції щодо судових позовів та захисту у справах, які вже перебувають у судах.

На завершення зустрічі Василь Качмар наголосив, що його мета – організувати роботу гуманітарної сфери, в тому числі медичних закладів, таким чином, щоб керівникам відповідних структур та підрозділів було забезпечено належні умови праці. У свою чергу, головні лікарі зобов’язані налагодити роботу в колективах таким чином, щоб громада отримувала якісні послуги та медичну допомогу.

Немає коментарів

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.

Дрогобич, Погода Дрогобич, Робота Дрогобич, Новини, Drohobych