неділя, 13 листопада 2016 р.

Сьогодні ввечері комунальні служби продовжать чистити вулиці міста від снігу

Щоб очистити місто від снігу, комунальним службам міста доводиться працювати у дві зміни. Про це повідомив директор КП «Комбінат міськ... thumbnail 1 summary
Щоб очистити місто від снігу, комунальним службам міста доводиться працювати у дві зміни.
Про це повідомив директор КП «Комбінат міського господарства» Андрій Янів. За словами посадовця, у зв’язку з погіршенням погодних умов, комунальні служби розпочали прибирання вулиць міста від снігу ще вчора ввечері. З 20:00 до 9:00 години ранку, на вулицях міста працювало 7 одиниць техніки. Сьогодні з 6:00 ранку прибирати місто від снігу вийшли 63 працівники КП «КМГ».
Також Андрій Янів повідомив, що днями на вулицях міста було встановлено ящики з піскосумішшю для посипання пішохідних зон.
«Зараз у місті працює один черговий автомобіль, який допомагає розчищати ділянки доріг з заметами. Оскільки снігопад не припиняється, то з 18:00 снігоочисні машини знову чиститимуть вулиці Дрогобича і працюватимуть увесь вечір. Що стосується приватного сектору, то у КП «КМГ» очікують підмоги від військової частини міста, яка щороку долучається до прибирання заметів, щоб очистити усі вулиці міста.», — наголосив Андрій Янів.
Нагадуємо мешканцям міста бути обережними на вулицях міста аби запобігти травмуванню та переохолодженню. Закликаємо водіїв не паркувати автомобілі у заборонених місцях, щоб забезпечити належні умови роботи снігоприбиральної техніки.

Немає коментарів

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.

Дрогобич, Погода Дрогобич, Робота Дрогобич, Новини, Drohobych