четвер, 15 грудня 2016 р.

Працівники двох фірм-перевізників вимагали в Дрогобицькій РДА вирішення конфліктної ситуації

Сьогодні, 15 грудня, до Дрогобицької райдержадміністрації прийшли працівники фірм-перевізників, щоб вирішити конфліктну ситуацію, що скл... thumbnail 1 summary

Сьогодні, 15 грудня, до Дрогобицької райдержадміністрації прийшли працівники фірм-перевізників, щоб вирішити конфліктну ситуацію, що склалася на маршруті №150 Борислав-Стебник (через Трускавець)

З ними зустрівся голова РДА Володимир Шутко.
Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на сектор з питань інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.
Вислухавши емоційні виступи представників фірм перевізників, голова райдержадміністрації Володимир Шутко зауважив, що при розв’язанні цієї конфліктної ситуації необхідно дотримуватись норм закону.
«Але поки триває розгляд справи в суді, не повинні страждати пасажири», – вважає очільник РДА.
Нагадаємо, 5 липня ц.р. відбулося засідання конкурсного комітету з визначення переможця конкурсу автомобільних перевізників. В пункті 1.2 рішення конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району, сказано: «на об’єкті 2 (тобто, маршрути №150 Борислав-Стебник і №107 Дрогобич-Залокоть) – переможець конкурсу МКП «Транс-Екіпаж», претендент-перевізник, який посів друге місце – ПП «Галич-Авто». І 25 липня, на основі цього рішення, видано розпорядження районної державної адміністрації № 189 «Про введення в дію рішення конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району».
ПП «Галич-Авто» подає скаргу й ухвалою Львівського окружного адміністративного суду від 18 серпня призупиняється дія розпорядження № 189 в п.1.2., в якому вказано, що переможець конкурсу МКП «Транс-Екіпаж», претендент-перевізник, який посів друге місце – ПП «Галич-Авто». На основі цієї ухвали між організатором перевезень (Дрогобицька РДА) і перевізником (ПП «Галич-Авто») укладено тимчасовий договір на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, який вступає в силу з 16 вересня і діє на строк ухвали.
Але МКП «Транс-Екіпаж» подає скаргу і вже рішенням Львівського апеляційного адміністративного суду від 2 листопада скасовується попередня ухвалу Львівського окружного адміністративного суду від 18 серпня.
В свою чергу ПП «Галич-Авто» подає адміністративний позов і Львівський окружний адміністративний суд 10 листопада приймає рішення провести повторну оцінку конкурсних пропозицій МКП «Транс-Екіпаж» на ці маршрути та скасувати дію розпорядження № 189 в п.1.2. Та у визначений судом термін (до 10 днів) МКП «Транс-Екіпаж» подає апеляційну скаргу на постанову Львівського окружного адміністративного суду від 10 листопада, на основі якої на даний момент відкрито апеляційне провадження.

Немає коментарів

Дописати коментар

Дрогобич, Погода Дрогобич, Робота Дрогобич, Новини, Drohobych