![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgc_oB67oNvjdrlGnIuwH6_FQNMuoL1REi5p9pNath9-xb0h9AHwEVg15DayPxBxd8O5qU5vH_vqS29NsIWb757YYqcez5rx8een1HtjIqBbHy6-mdsyof0UAAZa16aIMIe59qgzXfQtesL/s320/image-797207.png)
У Дрогобичі, врешті, вирішили відкрити підземелля у центральній частині міста. Відтепер як містяни, так і туристи, зможуть дізнатися про їхні таємниці. У місті давно знають, як у підземелля ще за радянських часів намагалися потрапити кілька шукачів скарбів. Вони потрапили у лабіринт випадково. І вирішили випробувати долю та пошукати золото багатіїв, яке, за легендами, вони тут сховали. Та ця пригода закінчилася погано. Усіх хлопців знайшли мертвими. Один з них кров'ю написав: «Тут щось є». За версією фахівців, шукачі скарбів отруїлися природним газом. Його витік якраз у той період було зафіксовано. Проте це не знищило містичного ореолу дрогобицьких підвалів. І знайти скарби прагнули багато сміливців. Відтоді підвали встигли дослідити фахівці. Скарбів не знайшли, але виявили старі фрески. Одна з них – «Крокодил і миша грають у карти». Підземелля розташовуються під місцевим костелом, ратушею та кількома старими будинками. Загальна протяжність – більше 1 кілометра 200 метрів.
Кумчу там закрити
ВідповістиВидалити