![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi94TRRqwVUIst_KotNCeNDQvgEhnBsp-3gcXa8K23-ugtCDXfNiYnL9YqcSogpZiSe-RGm6J3N_4DSxRjujT5eGc9qg9HpgYVAyovY1eQ9zwojcs-vCHdthgKbqCTdUhr6ebHw1V_7Em8w/s320/image-755976.png)
За участі органів прокуратури Львівської області, Дрогобицьким міськрайонним судом, визнано винним директора комунального підприємства «Муніципальна варта» Дрогобицької міської ради, у вчиненні адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією. Про це повідомляє Прес-служба прокуратури Львівської області.
Встановлено, що директор вказаного підприємства несвоєчасно, без поважних на те причин, заповнив на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
Таким чином посадовець вчинив правопорушення, передбачене ч.1 ст.172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю).
За наслідками судового розгляду до винного застосовано стягнення у вигляді штрафу.
Крім цього, Дрогобицька місцева прокуратура ініціювала розгляд питання щодо притягнення правопорушника до дисциплінарної відповідальності.
Немає коментарів
Дописати коментар
Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.