![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjRY-V4h5xCLxkc_F8AEbtffqlUZqlwdVLYAYfQeOMoQK_qPW6NvyJ8BXLj9d_hJNng1x9WOUwZUSGZk7XzrqB9FUnFUxIYkdwxbVPazWa3JKaVr2ewyZQVyPUKGC6o6tc8fnRVP_8quTmu/s320/image-765967.png)
о 20:30 у Дрогобичі на вулиці Трускавецькій. Водій автомобіля "BMW" (литовська реєстрація) 1985 року народження, житель м. Дрогобича виїхав на смугу зустрічного руху, внаслідок чого допустив лобове зіткнення з автомобілем марки "ДЕО Ланос" під керуванням військового комісара Дрогобицько-Бориславського об'єднаного районного комісаріату, 1966 року народження, жителя м. Дрогобича. Внаслідок ДТП Віктор Попов загинув на місці події.
Водій "BMW" отримав закриту черепно-мозкову травму, закритий перелом правого гомілково-ступневого суглобу, після надання допомоги у Дрогобицькій МЛ №1 був відпущений по місцю проживання. Причини ДТП встановлюються.
як додому відпустили?
ВідповістиВидалити