четвер, 25 січня 2018 р.

У Стебнику медсестра вбила співмешканця

У Стебнику молодша медсестра санаторію "Карпати" вбила ножем співмешканця, з яким посварилася з приводу принесених ним грибів .... thumbnail 1 summary
У Стебнику молодша медсестра санаторію "Карпати" вбила ножем співмешканця, з яким посварилася з приводу принесених ним грибів. Про це стало відомо з Єдиного державного реєструсудових рішень. 
Як зазначається у матеріалах вироку, трагедія сталася 13 жовтня 2017 року близько 01:00 у кімнаті гуртожитку №24, яку винаймала, на вулиці Симоненка у Стебнику. Повернувшись з роботи, жінка займалася хатніми справами, коли до дому повернувся її співмешканець та приніс кульок грибів. Вони разом розпили пляшку горілки 0,33 грамів, вона почала готувати вечерю, а чоловік - чистити гриби. Жінка почала сваритися, що це все сміття, а не гриби, виник конфлікт, який перейшов на особисті образи. Тоді обвинувачувана взяла в руку ніж і вдарила ним чоловіка в серце. Потім викликала швидку, яка по приїзду встановила смерть потерпілого.
16 січня 2018 року Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області визнав жінку винною у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 115 КК України, та призначив їй покарання у виді семи років позбавлення волі.

Немає коментарів

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.

Дрогобич, Погода Дрогобич, Робота Дрогобич, Новини, Drohobych