четвер, 4 лютого 2016 р.

Прикрили мережу підпільних букмекерських контор

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області викрили букмекерські контори, які працювали у Бориславі, Дрогобичі, Стри... thumbnail 1 summary
Працівники Управління захисту економіки у Львівській області викрили букмекерські контори, які працювали у Бориславі, Дрогобичі, Стрию, Бродах та у Самборі Львівської області. Про це повідомила прес-служба ГУ Національної поліції у Львівській області за матеріалами УЗЕ у Львівській області.
Правоохоронці встановили, що нелегальні заклади функціонували у закритому режимі. Працівники контор у порушення вимог Закону України "Про заборону грального бізнесу в Україні" надавали відвідувачам послуги азартного характеру та виплачували грошові винагороди. Загалом у конторах одночасно могли робити ставки 72 особи.
Працівники Управління захисту економіки у Львівській області ініціювали відкриття кримінального провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст.203-2 (зайняття гральним бізнесом) КК України.
У приміщеннях нелегальних закладів правоохоронці виявили та вилучили 24 системні блоки, за допомогою яких здійснювалось надання послуг азартного характеру, приймались ставки, що давало можливість отримати виграш (один системний блок обслуговував три робочих місця), а також бухгалтерську документацію.
 Проводять слідчі дії.

Немає коментарів

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.

Дрогобич, Погода Дрогобич, Робота Дрогобич, Новини, Drohobych