пʼятниця, 22 листопада 2019 р.

Дрогобич продовжить співпрацю з німецьким містом Грайфсвальд

У Дрогобичі з візитом перебувала делегація з німецького міста Грайфсвальд на чолі з обер-бургомістром Штефаном Фасбіндером. Про це повід... thumbnail 1 summary
У Дрогобичі з візитом перебувала делегація з німецького міста Грайфсвальд на чолі з обер-бургомістром Штефаном Фасбіндером.

Про це повідомляє власкор IA ZIK з посиланням на пресслужбу оргвідділу виконкому міськради.

Під час прийому делегації з Грайфсвальдав міській раді було підписано договір про партнерство між двома містами. Відтак сторони обговорили практичне впровадження досвіду, яким обмінялися у 2017 році.

У ході бесіди німецькі колеги відзначили позитивні зміни у Дрогобичі, які помітно від їх першого візиту. Поділилися досвідом ревіталізації старовинної частини міста.

Своєю чергою, Дрогобицький міський голова Тарас Кучма разом із своїми заступниками Ігорем Германом та Володимиром Коцюбою розповіли про розвиток інфраструктурних об’єктів, туризму та електронного врядування у місті. Розповіли про проект оптимізації руху центральною частиною міста, який невдовзі планують почати реалізовувати.

На завершення бесіди, очільники міст, розповідаючи про спільне між Дрогобичем та Грайфсвальдом, наголосили, що обидва міста мають схожу історію, архітектуру, проблеми, але найважливіше – це те, що мешканці міст беруть активну участь не лише у громадсько-культурному житті, а й долучаються до вирішення глобальних проблем. Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2019/06/18/drogobych_prodovzhyt_spivpratsyu_z_nimetskym_mistom_grayfsvald_1595113

Немає коментарів

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.

Дрогобич, Погода Дрогобич, Робота Дрогобич, Новини, Drohobych