субота, 30 червня 2018 р.

Мій друг – св. Юда Тадей

Шановна редакція CREDO , хочу на сторінках Вашого видання поділитися своїми переживаннями і розповісти про свого Друга. Мій Друг піклу... thumbnail 1 summary

Шановна редакція CREDO , хочу на сторінках Вашого видання поділитися своїми переживаннями і розповісти про свого Друга. Мій Друг піклується про мене і мою сім'ю, допомагає нам в труднощах і в вирішенні проблем сьогодення, єднає нас з Творцем. Знайомтесь, мій друг – святий Юда Тадей.

 

Познайомила нас сестра з моєї парафії. Якось сестра розповіла, що приїхала з Польщі де була на зібрані свого монашого ордену і її знайома розповідала про святого Юду Тадея. Що вони на місіях просять його допомоги і він їх не підводить. Сестра також придбала молитви і дев'ятницю, але приїхавши до нас вона на деякий час про це забула. Нагодою до цього послужила велика проблема яка спіткала сестер, а саме почались морози, а коштів на придбання палива з певних причин в них не було. Вони вирішили доручити цю справу Богу. Під час молитви з бревіарія випала книжечка з дев'ятницею до святого Юди Тадея. Сестра розповіла сестрам про почуте від своєї знайомої. Вони постановили розпочати дев'ятницю до святого Юди Тадея, і обіцяли 12 Служб Божих за душі в чистилищі. На третій день до сестри прийшла одна жінка і поцікавилась, а чи сестри мають якісь проблеми, а чи мають кошти на опалення свого будинку бо вже морози. Сестра відповіла що коштів немає і палива немає. Жінка розповіла, що вже третій день чує якусь тривогу і збентеження. Не може їсти і спати. Щось її тривожить, хоча в родині все добре і всі живі і здорові. От вона і вирішила поцікавитись, може є якісь проблеми про які вона не знає, але зможе допомогти. Після розмови жінка пішла, а рано біля будинку сестер стояв великий бензовоз з паливом для котельні на всю зиму. Після обговорення сестри постановили, що всі три оберуть собі за покровителя і заступника Св. Юду Тадея до кінця життя. Зараз вони всі проблеми доручають Богу за посередництвом святого Юди і просять його заступництва. Він їх не підводить! Головне треба мати віру. Після такої щирої розповіді я задумався…

Темою моїх роздумів було те, що я нічого про цього святого не чув. Виріс я в церкві: спочатку водили мене батьки, потому ходив сам. Тепер і я маю свою сім'ю і воджу своїх дітей, ніби і знав багатьох святих, але про цього – ні. Зі Cвятого Письма знав про одного з дванадцяти апостолів Юду Іскаріотського і все. Джерелом моїх пошуків стали книги, спілкування з священиками та інтернет. Чим більше я шукав, тим більше я переконувався, що я на правильному шляху. Разом з моїми пошуками зростали і мої проблеми, які треба було вирішувати. Я не боявся труднощів, які будуть мене супроводжувати в вирішенні цих проблем. Я боявся, чи правильно я буду робити і деякі проблеми, все ж для мене були непідсильними. Зростали діти і треба було допомогти їм в виборі життєвої дороги і в навчанні.

Ми розпочали практикувати молитви і дев'ятниці до святого Юди Тадея. Потому молились дев'ятницю девятниць. Ми просили заступництва святого на кожен день нашого життя і про великі проблеми, які нас чекали. Ми просили про добрий вибір для дітей і їх вступ, для здобуття хоч якоїсь освіти. Але в наших молитвах головний акцент ми робили на довіру Богові і добрий вибір нашого заступника. Для прикладу, ми не просили щось конкретно, ми просили про вирішення проблеми, а всі деталі ми довіряли Юді Тадею. Час минав. Ми молились, були присутні на Святих Службах і приймали Пресвяті Дари. Почали в сім'ї аналізувати життя нашої родини, до і після молитов і дружби з святим Тадеєм. Певно що до якогось чуда чи дива треба відкрити своє серце, бо інакше на прикладі юдеїв не побачиш Самого Бога. Ми бачили що в нашій сім'ї стала відчутна Рука Божа. Разом з тим, з'явилась якась тривога. А чи добре ми робимо? Можливо наші сподівання – це ілюзія? Підійшов час істини. Ми просили хоч щось, а отримали два бюджетні місця у ВУЗах. Зі слів свої дитини:- « Були питання на які я сам знав відповіді, але були і ті, на які я нічого не знав, але якийсь голос мені підказував і я писав…». Тоді я зрозумів, що людина дійсно має від Бога вільну волю і може вибирати свій шлях на землі сама.

Подібна ситуація відбулася з другою дитиною. Після вступу першої дитини, і знаючи всі обставини, я вибрав собі і для своєї сім'ї за опікуна Святого Юду Тадея.

Пройшов час. Мої діти ще не закінчили навчання і не визначились зі своїм шляхом в житті, але заглядаючи назад бачу заступництво святого Юди Тадея. Також хочу сказати: я дуже радий, що в нас є такий друг і заступник на Небі. А ті тривоги і ілюзії це все від лукавого.

Пишучи цього листа я не хочу якоїсь слави, тому багато чого я недописав, упускаючи деталі і імена. Моя ціль розповісти людям правду, а вирішувати їм самим. Багато, якщо не всі, мають якісь проблеми і часто при їх вирішенні падають в депресію. Хто опускає руки, хто ще гірше - звертається до віщунів, гадалок і екстрасенсів. Багато просто нарікають на самого Бога, хоча можливо теперішній їхній стан може бути справедливою карою за багаторазову образу Всемогутнього Бога. Можливо за образу свого ближнього. Чомусь ми швидше можемо повірити в оборону віщунів, гадалок та екстрасенсів, а в силу Бога ні. А чому? Скільки є доводів зі Святого Письма про Силу Бога. Хоча б згадаймо про бунт на небі ангелів. Хто переміг? Певно що Бог. А вислови самого Ісуса Христа – це факт. Також доводи екзорцистів і інша література. Коли людина приймає Святе Причастя то серед всієї буденності повинна усвідомити, що приймає Ісуса Христа Сина Божого. Доказом для можливих скептиків є задокументоване науковцями Євхаристійне Чудо в місті Ланчано що в Італії. То коли з нами і в нас Син Божий, то які шанси пекла? Вони мізерні, от тільки щоб ми з цього користалися. Хоча утриматись в цьому дуже важко. Я і на собі багато переконався. Коли зробиш якусь постанову, особливо пожертвування Святих Служб за душі в чистилищі, то сили зла починають з тобою воювати, ставлячи тобі проблеми, перепони і спокуси, провокуючи, як ніколи, до гріха, використовує всі можливості. Коли ти усвідомлюєш, що ти є воїном Божим, який воює за душі в чистилищі, не боїться ворога, а здобуває перемогу, спасаючи душі.

Як один з прикладів: в мого друга виникли певні проблеми. Особистої користі від цього він не мав, але за цю справу дуже вболівав. Порекомендував я йому спільно спричинитися до перевидання молитов і дев'ятниці до святого Юди Тадея. Потім роздати безкоштовно людям. Така ідея не сподобалась пеклу і ця робота затягнулась майже на місяць. При цьому ми безпідставно пересварились. Тільки прохання про оборону Святого Духа поклали цьому край. Все закінчилось добре. По деякім часі його проблеми зрушились і навіть зараз є вже деякі суттєві досягнення.

Тому, закінчуючи цього листа, звертаюсь до Ваших, шановна редакція, читачів, до тих в кого проблеми, і закликаю їх довіритися Богу, і просити заступництва у святого Юди Тадея. Пам'ятаємо, що сам Ісус Христос з'явився св. Бригіді і доручив молитись до святого Тадея у всякому горі й біді. Цей великий святий, такий близький Ісусові, не залишає нікого, хто звертається до нього по допомогу в розпачі і вимолює ласки. Хто не має молитов чи девятниці, то може зайти за цими посиланнями:

Молитва до Юди Тадея у важких обставинах життя
 

Іконки


Дев'ятниця до святого Юди-Тадея

Хто хоче поговорити зі мною особисто, пишіть на

e-mail drugtadej@ukr.net

З повагою друг і шанувальник -Тадея


3 коментарі

  1. Звертався з молитвою та проханням про допомогу до Святого Юди Тадея. Він допоміг мені. Дякую Святому Юді Тадею.

    ВідповістиВидалити
  2. Дякую Святому Юді Тадю. Він дійсно допомагає. Ікона Святого Юди Тадея є у Храмі Святого Михаіла у Львові.

    ВідповістиВидалити

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.

Дрогобич, Погода Дрогобич, Робота Дрогобич, Новини, Drohobych