![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgBFr4D_DGSw9P09r204MUtO3zyLr84TFFci9PsGvn0bGukPMCCXdWLMFlFh1qboXZMVOt4FjcLtBSq4HSh6qPg0f0uHxursFyIDLAyh_DgBCQPE8qY5CtrJiPWna6V_cWY3WyWH7RLCISq/s320/image-799886.png)
У мережі з'явилось відео, як біля Дрогобицького лісництва, по вулиці Стрийська, за 100м. від відділку поліції, двоє чоловіків з металевою трубою та пістолетом, протягом 10-15 хвилин, бють третього. Подейкують, що це розбірки пов'язані з незаконною вирубкою лісу на дрогобиччині.
Нападника вже відпустили. Заплатив... Питання до поліції чому? Відповідь - ми знаєм його особу, він не втече... Потім справу спустять на гальмах... Нічого не міняється в тій поліцій/міліції ні за 10 років ні за 50... Терпіть лохи така ваша доля
ВідповістиВидалити