середа, 24 травня 2017 р.

У Дрогобичі шахраї видають себе за службовців муніципальної варти

У вівторок, 23 травня, заступник керівника КП «Муніципальна варта» Іван Дацко повідомив, що у Дрогобичі виявили факти, коли шахраї видаючи... thumbnail 1 summary
У вівторок, 23 травня, заступник керівника КП «Муніципальна варта» Іван Дацко повідомив, що у Дрогобичі виявили факти, коли шахраї видаючи себе за представників муніципальної варти складають протоколи на порушників та вимагають негайно сплатити псевдо штраф. Як зазначив Іван Дацко, кожен службовець муніципальної варти має персональне пластикове посвідчення, де вказано відповідний реєстраційний номер та інші дані. Більше того, муніципали одягнені у відповідну службову форму з розпізнавальною символікою. І найважливіше, службовці муніципальної варти при складанні протоколу на порушника в жодному випадку не мають права отримувати готівку.
Закликаємо громадян та мешканців міста при виявленні вищенаведених фактів повідомляти у правоохоронні органи або представників муніципальної варти за адресою вул. Бориславська, 4 (офіс КП «Муніципальна варта») та за тел. 0682529692.

Немає коментарів

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.

Дрогобич, Погода Дрогобич, Робота Дрогобич, Новини, Drohobych