пʼятниця, 3 березня 2017 р.

До відповідальності притягнуто водія-грубіяна

У четвер, 2 березня, під час засідання сесії Дрогобицької міської ради депутат міської ради Тарас Демко розповів про роботу очолюваної н... thumbnail 1 summary
У четвер, 2 березня, під час засідання сесії Дрогобицької міської ради депутат міської ради Тарас Демко розповів про роботу очолюваної ним комісії та роботу зі скаргами, які надходять від громадян на роботу водіїв громадського транспорту. Після короткої доповіді депутат попросив міського голову надати слово дрогобичанці та журналістці Анні Волошин.
У своєму виступі Анна Волошин розповіла про інцидент, який днями трапився з нею в одній з маршруток, коли водій безпідставно їй нагрубіянив. Більше того, за словами постраждалої, цей водій, працюючи у комунальному підприємстві, дозволив собі некоректні висловлювання на адресу депутатів та керівництва міста.
Заслухавши Анну Волошин міський голова Тарас Кучма висловив їй вдячність за активну громадську позицію, а відтак дав доручення керівництву дільниці пасажирських перевезень КП «Комбінат міського господарства» провести службове розслідування і вжити відповідних дисциплінарних заходів.
Як вдалося з’ясувати у керівника дільниці пасажирських перевезень Тараса Кучманича, з приводу даного інциденту уже проводиться розслідування. За його результатами водію буде дано догану. Більше того, Тарас Кучманич повідомив, що з водіями громадського транспорту щоденно ведуться профілактичні бесіди. У випадку некоректного ставлення водіїв до пасажирів їх притягують до відповідальності.
«Буквально за останній період трьом водіям оголошено догани. Бувають й випадки, коли після конфлікту і доведення вини водія, останній приймає рішення про звільнення з роботи за власним бажанням.», – зазначив Тарас Кучманич.

Немає коментарів

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.

Дрогобич, Погода Дрогобич, Робота Дрогобич, Новини, Drohobych