середа, 1 березня 2017 р.

Директор дочірнього підприємства «Галсільлісу» - корупціонер!!!!

Скеровано до суду протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, стосовно директора дочірнього підприємст... thumbnail 1 summary
Скеровано до суду протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, стосовно директора дочірнього підприємства ЛГП «Галсільліс».

Про це 1 березня інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Як повідомляється, на підставі публікації у ЗМІ управління захисту економіки у Львівській області провело перевірку, за результатами якої встановлено, що директор одного з дочірніх лісогосподарських підприємств ЛГП «Галсільліс» упродовж 2015-2016 років в умовах конфлікту інтересів уклав договори підряду на проведення лісозаготівельних робіт з приватним підприємством, до складу засновників якого він входив.

Уповноважені особи УЗЕ у Львівській області відносно згаданого посадовця склали протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією за ч.ч.1, 2 ст.172-7 КУпАП, які скеровано на розгляд у Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області.

Крім того, законність укладення вказаних договорів підряду та виплати коштів з рахунку дочірнього лісогосподарського підприємства перевіряється в межах досудового розслідування кримінального провадження, розпочатого за ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) КК України. 

Немає коментарів

Дописати коментар

Дрогобич, Погода Дрогобич, Робота Дрогобич, Новини, Drohobych