вівторок, 20 грудня 2016 р.

Вулиця Ковальська: Про задуми та виконання, виклики та перешкоди

Підбиваючи підсумки 2016 року, варто згадати про вулицю Ковальську. Саме цього року керівництвом міста було прийнято рішення про проведе... thumbnail 1 summary
Підбиваючи підсумки 2016 року, варто згадати про вулицю Ковальську. Саме цього року керівництвом міста було прийнято рішення про проведення ремонтних робіт та включення цієї вулиці до пішохідної зони міста.
Неодноразово на веб-порталі Дрогобицької міської ради та у ЗМІ Дрогобиччини публікувалися новини з вулиці Ковальської.
Нагадаємо, за задумом ця пішохідна зона міста має сполучати площу Ринок та площу Тараса Шевченка. Окрім того, вулиця Ковальська стане майданчиком для атракцій, тематичних ярмарків та зоною здорового і культурного відпочинку дрогобичан і гостей, особливо літніх людей та батьків з дітьми.
Як планувалося, основні ремонтні роботи виконано: на місці старого асфальту замостили нову бруківку, прокладено систему водовідведення, встановлено ліхтарі зовнішнього освітлення.
Однак завершити усі заплановані роботи вчасно не вдалося через стихійну торгівлю, яка функціонує на вулиці Ковальській. Також завершенню проекту перешкоджає постійний рух людей, які здійснюють покупки «з асфальту».
В ході проведення будівельних робіт було огороджено дану ділянку, щоб уникнути травматизму як самих торговців, так і покупців. Тоді до перекриття вулиці довелося залучити працівників адміністрації ринку, структурних підрозділів міської ради та правоохоронців для проведення роз’яснювальної серед громадян. Однак такі заходи не були сприйняті громадою, особливо торговцями, які звикли здійснювати несанкціоновану торгівлю на території вулиці Ковальської.
Останніми днями бачимо, що кількість торговців на вулиці Ковальській значно зросла, що унеможливлює подальше проведення монтажних робіт та завершення проекту.
Нагадаємо, що торговцям з вулиці Ковальської неодноразово пропонували перейти на спеціально відведені місця: всередину овочевого ринку, «Молочний рай», площадки на вулиці В. Великого, М. Грушевського, П. Орлика, однак усі пропозиції ними проігноровані.
Аналізуючи стан наявних вільних місць на території ринку, вдалося з’ясувати, що продавці, які торгують у середині «Молочного раю» та овочевого ринку обурені тим, що вони слухняно виконуючи правила торгівлі в місті, змушені нести збитки через тих, хто нехтує правилами і не несе жодної відповідальності. До прикладу, на нижче поданих світлинах також видно, що вільного місця для здійснення торгівлі як в «Молочному раю», так і всередині овочевого ринку достатньо.
Щодо наведення порядку з несанкціонованою торгівлею у місті, міською радою неодноразово направлялися усні та письмові звернення до поліції. Однак результати боротьби правоохоронних органів з несанкціонованою торгівлею у місті бачимо щодня.
Тому, вкотре звертаємось до дрогобичан та гостей міста:
«Шановні мешканці Дрогобича! Закликаємо кожного з Вас припинити потурання розквіту несанкціонованої торгівлі у місті.
Санітарно-епідеміологічною службою неодноразово проводилися роз’яснення про небезпеку купівлі молочної продукції, овочів та фруктів «з асфальту». Просимо вас не нехтувати цими застереженнями.
З метою підтримки торгівців, які здійснюють свою діяльність в межах правил і сумлінно сплачують податки та збори, які надходять в казну міста, а відтак спрямовуються на розвиток міста, просимо здійснювати покупки у спеціально відведених місцях.
Тільки разом ми зможемо навести лад з торгівлею у місті та завершити розпочате — перетворити вулицю Ковальську у пішохідну зону.».

Немає коментарів

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.

Дрогобич, Погода Дрогобич, Робота Дрогобич, Новини, Drohobych