середа, 10 липня 2019 р.

Чому я вирішив балотуватися до парламенту?

Одні мої колеги були категоричні в тому, щоб я не балотувався до Верховної Ради України. Мовляв, ти у житті піднявся на найвищу науково-пед... thumbnail 1 summary
Одні мої колеги були категоричні в тому, щоб я не балотувався до Верховної Ради України. Мовляв, ти у житті піднявся на найвищу науково-педагогічну висоту, виховав сина й доньку, котрі у науковому столичному світі заявили про себе (син - доцент, викладав міжнародну економіку у США), навіщо тобі лізти у це болото.

    Другі навпаки - ствердно наполягали, не вір маніпуляціям про нові обличчя, про термін "слуга народу" і т.п. і йди у велику політику, державі необхідні знання і розум, наступний майдан може призвести до розколу України.

       Теза про те, що нові незаангажовані в політиці люди здатні перекроїти інститути держави - авантюрна. Без знання, досвіду ця молодь нагадує малих дітей, яким у руки дали сірники і закрили очі на їхні пустощі. Ця теза вигідна тим хто хоче розвалу України.

           Зверніть увагу, як у цивілізованих країнах відбувається зміна політичних поколінь. Систематично, планомірно проходить певна ротація, тому без болісними проходять ці процеси. У нас протягом років незалежності зміна влади супроводжується майданами.

    Тепер щодо придуманого партійного сленгу "слуга народу". Вдумайтеся у суть терміну. (Даний термін вперше на агітаційних плакатах в СРСР опублікували ідеологи комуністичної ідеї в 50-х роках минулого століття.) Пройшла відміна понять, замість того, щоб держава була слугою народу, і змінювалася за потребами народу, слугами народу визначили чиновників, а державу визначили як незмінну систему, яку неможна міняти ні ідеологічно ні економічно ні духовно. Сьогодні, це викривлене поняття знову направлене не в сторону розбудови держави, а в сторону обдурювання людей. При наступному майдані, будуть винуваті слуги, а не господарі (олігархи) банків, засобів масової інформації, заводів, природних ресурсів, які вибирають потрібних слуг, їх фінансують, а через засоби масової інформації зомбують суспільство, переконуючи навіть глухого що йому потрібні слуги народу.

  Я вбачаю що депутат Верховної Ради України повинен бути представником суспільства (партнером) в розбудові держави.

  Я автор чотирьох монографій з розбудови українського суспільства. Вивчав механізми функціонування вільних економічних зон і інноваційних підходів до реформування економіки (Китай), децентралізацію місцевого самоврядування (Польща, Угорщина), основи парламентаризму (Чехія, Словаччина), вплив науки на розвиток суспільства, трансформацію освітніх систем.

          Основні ідеї побудови держави я переклав у систему законів, які готовий з Вашою допомогою і підтримкою партії СИЛА І ЧЕСТЬ впровадити в нашій Україні.  

       Моя головна мета – докорінно змінити країну, в центрі державної політики поставити людину праці її інтереси, права і свободи. Пріоритетом стануть: у сфері зовнішньої політики буде реалізація ідеї незалежності України, яку забезпечить  повноцінне членство України в Європейському Союзі і НАТО; у сфері внутрішньої політики ідея розвитку добробуту кожного громадянина, забезпечення їх соціальних гарантій направлених на утвердження в Україні демократичного суспільства та правової держави із соціально-ринковою конкурентною економікою; у сфері ідеології консолідація українського суспільства.

Немає коментарів

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.

Дрогобич, Погода Дрогобич, Робота Дрогобич, Новини, Drohobych