понеділок, 8 липня 2019 р.

Чому часто-густо ми, українці, розчаровуємося у політиках великого ''калібру''?

Відповідь очевидна: нам нав ' язують думку, що ця людина здатна зробити неймовірний вчинок, що дасть змогу стати іншими; заможнішими... thumbnail 1 summary

Відповідь очевидна: нам нав'язують думку, що ця людина здатна зробити неймовірний вчинок, що дасть змогу стати іншими; заможнішими, незалежними. Вірус кумира згубно діє на психологію людини. Згодом приходить розчарування. Для мене завжди визначальними морально-християнськими цінностями, принципами і нормами було життя моїх батьків, котрі дали мені найважливіший урок життя - бути людиною. Людяності і вдячності навчав мене мій тато на власному прикладі. Ці прості постулати я засвоїв на все життя.
І тому, кожен хто йде у велику політику має публічно скласти іспит сумління: чого в житті досягнув самотужки, де схибив, скривдив невинного, а кому допоміг звестися з колін, відчути себе людиною.
Отже, мені не соромно за свою громадянську позицію, українсько-національну сутність, незалежність від віянь політичної кон'юктури.
Вірю, що більшість із моїх краян сповідують ці принципи, тому Ви вмієте відрізнити зерно від полови.
Ми мусимо викорчувати чортополох, який нам надсилає орда.
Ми мудрі, сильні і нам вдасться обрати до парламенту тих, у кого немає зерна неправди за собою. Хто розуміє, що робота в парламенті передбачає творення законів які дозволять розвиватися українцям, а не "вибивання" для регіону подачок.

З повагою
Є.КуликАВТОБІОГРАФІЯ


кандидата в народні депутати України
КУЛИК ЄВГЕН ВОЛОДИМИРОВИЧ
Я,  Кулик Євген Володимирович, народився 11 вересня 1956 року у місті Самборі, Львівської області. Громадянин України.  
Освіта вища: з 1973 по 1978 рік навчався у Львівському політехнічному інституті, на радіотехнічному факультеті, спеціальність інженер-конструктор-технолог радіоелектронної апаратури (диплом з відзнакою).
З 1978 по 1981 рік навчався у стаціонарній аспірантурі Львівського політехнічного інституту.
Трудова діяльність: з 1981 по 1984 рік працював у Львівському політехнічному інституті на радіотехнічному факультеті, інженером науково-дослідного сектору, а потім асистентом кафедри. В 1983 році захистив кандидатську дисертацію в Ленінградському електротехнічному інституті. З 1984 по 2004 – доцент, з 2005 по 2006 професор в Дрогобицькому педагогічному університеті.З 1994 по 2004 рік працював деканом  інженерно-педагогічного факультету Дрогобицького педагогічного університету.З 2006 року  доктор педагогічних наук, з 2007 року професор.  З 2004 по 2005 рік працював начальником управління з питань внутрішньої політики Львівської обласної державної адміністрації. З 2007 по 2008 рік головний консультант Інституту законодавства Верховної ради України. З 2009 року по теперішній час завідувач кафедри основ виробництва Полтавського національного педагогічного університету. Член двох спеціалізованих вчених рад. Автор 4 винаходів, 4 монографій, понад 100 наукових  праць, 2 Державних науково-технічних програм. Під моїм керівництвом захищено 1 докторська і 5 кандидатських дисертацій.
  Склад сім’ї: дружина – Татомир Галина Євгенівна, 19.12. 1958 р.н., викладач Трускавецької школи мистецтв; син – Кулик Юрій Євгенович 26.11.1983 р.н. – доцент Київського національного економічного університету (міжнародна економіка); донька – Кулик Надія Євгенівна 24.06.1985 р.н. – працівник  «Райфейзенбанку» м.Київ.

Немає коментарів

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.

Дрогобич, Погода Дрогобич, Робота Дрогобич, Новини, Drohobych